Sekční vrata

Garážová sekční vrata jsou ideální pro místa s malým prostorem před garáží a pro domy, které leží blízko komunikace. Sekční vrata jsou vyráběna ze sendvičových panelů s 40 mm izolací polyuretanem bez obsahu freonů a přerušeným tepelným mostem. Celoobvodové těsnění zabezpečuje tepelnou a zvukovou izolaci garáže.
Kování vrat je vyráběno na míru dle stavebního otvoru z dílů předních evropských výrobců kování – Flexiforce, Doco a Torqueforce. Kolečka ze speciální gumové  směsi jsou uloženy na ložiskách a jejich osky jsou v PVC výplni , která vymezuje pohyb kolečka, zaručuje celkově tišší a kultivovanější chod vrat.
Všechna vrata mají patentovanou ochranu proti sevření prstů: spoje mezi sekcemi jsou speciálně tvarované tak, aby při otevírání a zavírání nehrozilo nebezpeční sevření prstů. Spodní těsnící guma nahrazuje práh a minimalizuje nerovnost podlahy.

Povrchová úprava:
Povrchovou úpravu lze přizpůsobit odstínu oken, fasádě domu nebo Vaší představě. Panely vrat lze potáhnout fólii dle vzorníku renolitu  nebo lakovat jakýmkoliv odstínem dle vzorníku RAL.

Ovládání:

Pro lepší komfort a snadnější manipulaci s vraty je možnost zvolit variantu s elektrickým pohonem se širokou nabídkou ovládání – spínač, vícekenálový dálkový ovladač, klíčový spínač, kódový zámek atd.

 

  

 

Doplňky:

Všechna izolovaná vrata je možné prosklít dekoračními vložkami jakékoliv barvy podle barvy vrat a nadále si zachovají tepelné vlastnosti vrat. Rovněž je možné vrata osadit integrovanými vstupními dveřmi s nízkým prahem.

 

Designy vrat:

Drážka                                 Hladká                               Kazeta                                 Lamela