Žaluzie jsou ideálním protislunečním doplňkem na veškerá okna s nízkými pořizovacími náklady. Zajišťují ochranu proti slunci, světlu a chrání soukromí. Nabízíme širokou škálu barev a provedení. Možnost barevného sladění lamel profilů a ovládacích prvků u všech typů žaluzií. Provádíme i šikmé nebo obloukové provedení. Dále nabízíme žaluzie na střešní okna.

Technické údaje:

Horní a dolní profil žaluzie je vyroben z pozinkovaného povrchově upraveného profilu nebo i hliníkového profilu. Lamela je vždy hliníková, aby byla zaručena dostatečná tuhost a odolnost proti UV záření a mechanickému poskození.

Žaluzie řetízkové

V současné době nejpoužívanější systém žaluzií na plastová a euro-okna, který splňuje nejnáročnější požadavky zákazníka. Žaluzie jsou ovládány řetízkem, který zabezpečuje jak naklápění do požadované polohy, tak i celkové vytahování a spouštění. Žaluzie mohou být v provedení celostín - při zaklopení zcela nic neprosvítá. horní profil dodáváme i s okrasnou krycí lištou tak, aby ladila s barvou oken nebo lamelou.

Žaluzie ovládané plexityčkou

Starší typ žaluzií používaný do interiéru, kde je ovládání plastovou tyčkou, kterou se naklápí lamely, a šňůrkou, kterou vytahujeme a spouštíme žaluzie.

Žaluzie meziskelní

Tento typ se používá na šroubovaná a kastlová okna. Při montáži se provrtá jedno křídlo okna k protažení ovládacího mechanismu.

 

Zobrazit vzorník horizontálních žaluzií