Venkovní markýza

 

Ideální ochrana pro horké letní dny. Reguluje množství světla a slunečního tepla do podkroví a vytváří tak příjemné klima. Je vyrobena v síťové struktuře sklovlákna obaleného plastem a tím je zajištěna její barevná stálost. Síťová struktura nebrání výhledu z okna ven a způsob uchycení zároveň umožňuje v místnosti větrat.

Lamelová žaluzie

 

Je praktickým prvkem domácností a kanceláří. Dodává se v devíti barevných provedeních. Lamely jsou umístěny v postranních lištách, které zabraňují jejich prověšení. Jednoduchým posunutím jezdce, který může být na postranní liště umístěn v jakékoli výšce, lze lamely naklápět.

 

Zcela zatemňující roletka

 

Zachytí i nejintenzivnější sluneční světlo a místnost dokonale zatemní. Tkaniny roletky jsou pevně napnuty ve vodících lištách a lze je nastavit do jakékoli pozice.

Zastiňovací roletka

 

Zajistí jednoduché zastínění během dne a dodá místnosti osobitý styl. tkaniny roletky jsou upevněny ve vodících lištách a lze je nastavit do jakékoli pozice nebo bez vodících lišt na upevňovací háčky.

Plisovaná roletka

 

Dodává podkrovní místnosti atraktivitu a citlivě reguluje sluneční světlo. Tkaniny jsou upevněny ve vodících lištách, horní i spodní ovládací lišty lze nastavit v jakékoli pozici, třeba i uprostřed okna. Lze ji zkombinovat se zatemňující nebo zastiňující roletkou (2 v 1).

 

 

Zobrazit vzorník Velux doplňků