Předokenní hliníkové rolety jsou oblíbeným stínícím prvkem rodinných domů a bytů. Svými vlastnostmi a elegantním designem vyhoví i nejnáročnějsím požadavkům zákazníka. V letních měsících rolety chrání před slunečními paprsky a zachytí je dříve než proniknou do místnosti a v zimě účinně brání únikům tepla z interiéru.  Spuštěné rolety poskytují vynikající protihlukovou ochranu a v neposlední řadě brání proti vloupání.

Rolety dodáváme i s integrovanou svinovací sítí proti hmyzu, která je uložena v roletové schánce a může být ovládána dle potřeby buď držátkem lišty nebo se šňůrkou se zakončením.

 

žaluzie stehlik

 

Rolety pro dodatečnou montáž

žaluzie stehlik

Jsou určené pro již hotové fasády staveb. Rolety jsou namontovány zvenku a montáž se provádí do okenního otvoru mezi špalety na rám okna. Horní hliníkový box je v provedení s úkosem nebo půlkulatý. Lamela je hliníková vyplněná polyuretanovou pěnou šíře 37 mm, 40 mm nebo 44 mm. Vodící lišty jsou hliníkové s kartáčovým nebo gumovým těsněním.

 

Roleta s fasádním boxem

žaluzie stehlik

Jsou určeny pro montáž do novostaveb nebo při rekonstrukci před zateplováním stavby. Box rolety je ukryt pod omítku a zakomponován do fasády budovy. Viditelná je pouze dolní revizní klapka boxu, která je otevíratelná pro údržbu rolety, či případný servis. Lamela je hliníková vyplněná polyuretanovou pěnou šíře 37 mm, 40 mm nebo 44 mm. Vodící lišty jsou hliníkové s kartáčovým nebo gumovým těsněním.

 

Ovládání rolet

Rolety můžete ovládat zevnitř místnosti pomocí šňůrového navijáku nebo kliky , pružinového navijáku, a nebo komfortně elektrickým pohonem na tlačítko popřípadě na dálkové ovládání.