Dodávají moderní a luxusní vzhled rodinným domům, kancelářským a průmyslovým budovám, školám a dalším objektům. Efektivně regulují zastínění a teplotu v interiéru. Dlouhá životnost venkovních žaluzií je zaručena díky použití vysoce kvalitních materiálů, které odolávají vlivům venkovního prostředí.
Venkovní žaluzie mohou být namontovány přímo na okno nebo do předem připraveného prostoru pod fasádu. Všechny typy venkovních žaluzií je možno dodat s krycím plechem o síle 1,5 mm nebo 2 mm. Při úplném vytažení žaluzií je pak vidět pouze tento krycí plech.

Barevné provedení:


S lamelou C80

  

Venkovní žaluzie C80 s vedením ve vodících lištách jsou elegantním a vysoce funkčním prvkem stínící techniky, který dokáže odstínit až 85% slunečního záření a tím tak zabránit přehřívání interiéru.

Materiál žaluzií: Oboustraně falcovaná lamela ve tvaru C šíře 80 mm z vysoce legovaného hliníku. Tato lamela je upevněna v hliníkových vodících lištách 20x20 mm, které jsou vybaveny neoprenovými fazetami pro tichý a klidný pojezd žaluzie. Dolní profil v šířce lamel je rovněž hliníkový. Horní profil 56x 56 mm je z  pozinkované oceli ve tvaru písmene U. Ovládání pomocí kliky nebo na elektrický pohon.

 

S lamelou Z90 a Z70

   


Venkovní žaluzie Z-90 s vedením ve vodících lištách umožňuje plynule regulovat intenzitu světla v interiéru a současně odstínit až 85% slunečního záření a tím tak zabránit přehřívání interiéru. Lamela ve tvaru Z o šířce 90 mm se zaválcovaným těsněním zaručuje bezhlučný chod žaluzie a má navíc schopnost zatemnit interiér téměř jako rolety.

Materiál žaluzií: Hliníková lamela ve tvaru Z šíře 90 mm popř 70 mm, boční falc lamely je vyplněn gumou. Tato lamela je upevněna v hliníkových vodících lištách 20x20 mm, které jsou vybaveny neoprenovými fazetami pro tichý a klidný pojezd žaluzie. Dolní profil v šířce lamel je rovněž hliníkový. Horní profil 56x56 mm je z pozinkované oceli ve tvaru písmene U. Ovládání pomocí kliky nebo na elektrický pohon.

 

 

S lamelou S90

       


Venkovní žaluzie S90 spojuje výhody venkovních žaluzií Z90 a C80. Nový typ venkovní žaluzie s domykatelnou lamelou S90 má vysokou schopnost stínění a při zavření lamel zatemní obdobně jako žaluzie Z90. Těsnění zaválcované v hraně lamel brání hlučnosti žaluzie při silném větru. Nový zaoblený design doplňuje svým tvarem lamelu C80, která je pro svůj elegantní tvar velice oblíbená a podobná venkovním roletám a roletovým vratům.

Materiál žaluzií: Hliníková lamela ve tvaru S šíře 90 mm se zaválcovaným těsněním je upevněna v hliníkových vodících lištách 20x20 mm, které jsou vybaveny neoprenovými fazetami pro tichý a klidný pojezd žaluzie. Dolní profil v šířce lamel je rovněž hliníkový. Horní profil 56x56

 

S plochou lamelou 50 mm

      


Venkovní žaluzie E50 s plochou lamelou jsou vysoce funkčním a estetickým prvkem, který dolaďuje vzhled fasád budov a současně chrání interiér před sluncem. Díky plochému tvaru lamel zabere vytažený svazek lamel podstatně menší prostor a tím méně zasahuje do okna v porovnání s venkovními žaluziemi s lamelou se zpevněným okrajem. Pevné vodící ocelové lanko potažené plastem zaručuje bezpečný a plně funkční provoz žaluzie.

Materiál žaluzií: Hliníková lamela šíře 50 mm a tloušťce 0,23 mm je upevněna na ocelovém lanku potaženém plastem o průměru 2 mm. Spodní profil v šířce lamel je z extrudovaného hliníku v odstínu elox, bílá RAL 9016 a stříbrná RAL 9006 nebo v jakémkoliv odstínu dle RAL. Horní profil 56x56 mm nebo 40x40 mm z pozinkované oceli je ve tvaru písmene U. Ovládání pomocí kliky, šňůry nebo na elektrický pohon.

Pro snadnější a rychlejší zabudování do stavby, usnadnění montáže žaluzií a zamezení vzniku tepelných mostů je ideální použít ISO-podomítkový kastlík a sendvičové desky vodících noh

stehlik